BSPlayer - nehraje mi obraz, ale zvuk ano. ČÍM TO?

Říkám si, jestli to není třeba kodekama? Nevíte někdo jestli to může být tím? Kdyby to bylo jimi, kde a jaké mám stáhnout?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mám podobný problém, kodeky jsem nainstaloval a nejde to stejně ;{(

Další odpovědi:

Zlatý

Já mám dnes problém s bs-player v tom, že při přehrávání filmu dvd mi hraje anglicky. Některá kapitola je česky a některá je anglicky. už jsem to vzdal.
Když jsem otevřel jen samotnou kapitolu, tak hrála česky a pak další zase anglicky. Myslím tím otevřít adresář dvd disk.
----
A jestli je to formát wmv, tak mi to kolikrát taky nejde, jen zvuk.

Pokročilý

BS player je dost populární, ale já osobně doporučuji PS player. Ještě se mi nestalo, že by mi něco nepřehrál.

Zdroj: infant.blog.cz

Bronzový

Asi to bude tím BS Playerem. BS Player je sice nadprůměrně oblíbený, ale já jsem jeho kvality a přednosti neobjevil. K velkému nepochopení ostatních používám Windows Media Player (verze 10!!), a společně s nainstalovanými kodeky K-Lite je to velice účinný přehrávač, a to jak Audio, tak i Video souborů.

Na DVD-Video filmy používám zase přehrávač Power DVD (Verze 7.3 Ultra mi v dosud vystačí, i když není nejnovější).

Kdysi jsem také používal BS-player,ale už delší dobu používám WMP11 a multimediální přehrávač VLC,ještě se mi nestalo,že bych něco nepřehrál.Samozřejmně mám instalovaný K-lite Codec Pack.

Bronzový

Ohromnou sadu kodeků najdeš zde: http://bit.ly/… . Po instalaci musíš restartovat! Pokud by tě omrzela kodeková dysfunkčnost BS Playeru, zkus VLCPlayer. Ten je nejlepší, který můžeš zdarma sehnat. Sám ho používám cca 3 roky a nikdy se mi nestalo, že by něco nepřehrál! Ke stažení zde: http://bit.ly/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.