Bronzový

Boural jste někdo interiérové dveře do oblouků?

Nebyl problém s překlady? Moc děkuji za jakoukoli zkušenost či radu.
Doplňuji:
Já jsem vás, Panenko, asi nepochopila. :-)
Když se barák stavěl tak ty překlady jsou tak vysoko, že když budu dělat oblouk, tak ty překlady nebudu muset dodělávat nad tím obloukem..? :-) Asi to blbě popisuju...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Ted jsem se vám LUCIMIE ptala manžela,a ten mi řekl (pracuje v zednictví)že překlady se dávají nad oblouk pak se dává až ten překlad takže potíže s tým mít nebudete.

Manžel vám LUCIMIE vzkazuje že bourat dveře do oblouku se nedají,musí se první vybourat pracovní otvor vložit Ramenát a zhotovit (vyzdit)klenbu z plných cihel a pak se můžou udělat interierové dveře do oblouku.

Bronzový

Nevim,jestli jsem pochopil spravne otazku?
Jsem stavar,ale myslim si,.ze pokud tam uz uz byly jednou obloukove dvere ,tak je "asi " pro ty "budouci -rovne - pravouhle" dost mista na vsazeni,protoze preklad je celkem vysoko.Ten,ktery je posazen vodorovne nad dvermi- okny.
Pokud je to stavba starsi a jsou preklady staveny do "oblouku" - do "klenby",musite asi vybourat oblouk az do teto vyse a vsadit novy preklad a zbytek dozdit.
Tzn.
Vsadit novy vodorovny preklad nad novym obloukem okna a zbytek dozdit.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Bourat dveře do oblouku ve skutečnosti nejde.
Je možno posunout překlad výš pokud to jde pro zajištění stability zdi. Pod tím vystavět oblouk z cihel na dřevěné formně. nebo použít hotový obloukový díl

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.