Bronzový

Bohemia Energy - jaké máte vlastní zkušenosti ?

energie
úspora

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Nejdříve jsem smlouvu podepsala, pak jsem si našla ohlasy na inetu, přečetla jsem si, že jim končí licence, že tomu vlasně není možné porozumět a tak jsem to zrušila.
Jak na nás utočí ze všech stran, tak z toho pro nás nic nebude, pro ně zřejmě ano.

Diskuze k otázce

Danielion

Energie nám teče pořád ta samá, to nevím jak myslíte.
Úspora ta po přechodu nastala, po prvním roce jsme si nechali zálohy snížit snad poprvé v životě, měsíčně jsme dali dolů 200,-, jelikož jsme měli ve vyúčtování přeplatek nějakých 4300,-.
Takže vlastní zkušenosti dobré.

Karel8

Já s nimi mám dobré zkušenosti, původně jsem o změně nijak neuvažoval, ale co k nám přišel jejich obchoďák, tak on mě přivedl na tuhle myšlenku, že bych mohl přehodnotit svou stávající situaci s platbami za energie třeba o něco málo srazit platby za jejich spotřebu. Sám jsem o tom takto nikdy neuvažoval, ale něco na tom bylo, takže jsem zvážil celou situaci a nakonec jeho nabídky tarifu využil, abych vyzkoušel něco nového zda se dá na tom opravdu nějaká koruna ušetřit. Výsledné mé zjištění je, že něco málo se dá ušetřit, ale takové zázraky co jsem slyšel od něj to zas nebyly, ale každá koruno doma se počítá. Za mě O.K.

Janulenka

Firma se mi prozatím jeví v pozitivním světle. I přestože jsme u nich vázáni po dobu tří let, ceny si držíme na můj vkus stále lákavé a pro nás atraktivní. Myšlenku přestupu tedy zatím neřešíme.

Amonex

My jsme u Bohemie už asi pět let, a jsme spokojeni jak s cenami tak službami co poskytují. Nedávno jsem se dozvěděl, že je od nich možné získat odměnu 700,- za přivedení nového odběrného místa, takže jsem toho hnedka využil a převedl k nim i chatu. Takže jsem od nich získal 700,- za elektřinu na chatě. Dobrý jsou.

Alesh78

Na základě nějaký takový akce jsem se zrovna k Bohemce dostali, kamarád je měl a když se akce začla, tak nás oslovil a dostal nás pod ně. On za nás dostal finanční bonus do vyúčtování a my se zas dostali k lepšímu finančnímu tarifu. Takže obě strany jsme z toho něco vytěžili.

Muffino

Přešel jsem k nim před necelý půl rokem, protože mi přišlo zbytečné přeplácet a prozatím vše nasvědčuje tomu že se to i pozitivně projeví na přeplatcích, kór když teď tyhle ceny klesají ceny i na burze...

maca.mat

NIC HORŠÍHO JSEM ASI UDĚLAT NEMOHL--PŘESTUP K BE JE HOTOVÁ FINANČNÍ SEBEVRAŽDA

maca.mat

noční můra-s jakoun se jen tak nesetkáte.nejen že mi upírají přeplatek/20000/ale ještě posílají složenky s nedoplatky a ted ještě vyrukovali s tím,že vlastně dlužím já jim a to asi 8000-to je síla-uvažuji o tv ale mediálně se vyžívat nechci ,tak spíš asi trest.oznámení oro nedovolené obohacování a podvod.BE je podvod na entou

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.