SpeedyBozar

Bluetooth klávesnice

Myslíte, že by šlo nějak zařídit, abych měl bluetooth klávesnici připojenou do notebooku přes bluetooth a do počítače přes USB a mohl psát do obou zároveň najednou?

Odpovědi
elkon

Zkus třeba tohle: https://nicebo­y.eu/cs/produk­ty/office-k30x-BT#popis

Dochy

Myslím, že už jsem Ti jednou odpovídal. Pokud vím, neexistuje žádná klávesnice, která by stisky posílala ZÁROVEŇ do dvou počítačů. Musel by sis postavit, nebo nechat postavit, nějaký jednočip, který bude informace duplikovat a posílat po dvou kabelech.

SpeedyBozar

Dobře, zdá se, že vše dostupné je jen přepínání. Nechal jsem si tedy udělat kabel na zakázku, do kterého bych měl mít možnost zapojit klávesnici a z něho pak půjdou dva výstupy.