Pokročilý

BlackBerry 8900 zákaz připojení na internet

Zdravím,
potřebuju pomoct s jednou věcí, která se mi děje a mě to štve: Nedávno jsem si koupil Blackberry, ale ten má ve zvyku se kvůli každé hlouposti připojovat na internet.
Ten já nemám předplacený, jen se občas "napíchnu" na wi-fi, kterou máme doma.
Když nejsem napojen na domácí wifi, tak se mobil někdy na internet připojí svévolně a pak mi chodí od operátora zprávy typu "Za internetové služby Vám bylo odečtěno 30Kč" a podobné, což mi je nepříjemné.
Je teda možné nějak zakázat telefonu, aby se připojoval přes gprs, nebo přes co to funguje?

Díky, HakitoCZ

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mohlo by pomoci třeba toto? : Vypnutí bezdrátového připojení
Na některých místech, například v letadle či v nemocnici, byste měli bezdrátové připojení vypnout. Více informací naleznete v brožurce Bezpečnostní informace a informace o produktu BlackBerry®.
Na domovské obrazovce nebo v seznamu aplikací klepněte na položku Správa připojení.
Proveďte jednu z následujících akcí:
Chcete-li bezdrátové připojení vypnout, zrušte zaškrtnutí políčka vedle typu připojení.
Chcete-li vypnout všechna bezdrátová připojení, klepněte na položku Vypnout všechna připojení.
Chcete-li bezdrátové připojení opět zapnout, zaškrtněte příslušné políčko vedle typu připojení nebo klepněte na položku Obnovit připojení.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.