Avatar uživatele
delabrutale

Berete jako vandalství vylepování „letáků“ na vchodové dveře (do panelových domů)?

Berete jako vandalství vylepování „letáků“ na vchodové dveře (do panelových domů)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4488 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V určitém smyslu to vandalství je. V našem paneláku jsme udělali nové vstupní dveře vč. nátěrů atd. Hned následující den nějaký debil si tam izolepou nalepil nějaký svůj inzerát. Inzerát šel okamžitě dolů, ale i s novým nátěrem, přichyceným k lepidlu izolepy. Je to poškozování cizí věci, jenže nepostihnutelné! Pracky bych mu urazil!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vojtěch

Pokud jsou nalepeny tak, že je nejde odstranit bez poškození dveří, tak bych to tak bral. Pokud je lze odstranit bez poškození, tak ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlkadam10

pokud na tvoje tak ne, pokud na jiné tak ne ale není to vhodné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Záleží na tom,co je to za letáky,můžou to být třeba informce bytového družstva.Ale mě osobně nejvíc rozčilujou pozvánky na různé taneční akce,které jsou všude v metru a MHD.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Polonalepené, místy poletující, graficky roztříštěné papírky co hyzdí jakoukoli zeď mi šíleně vadí. Přijde mi to stejné ohavné jako čmárání po stěně. Kdo to má pořád uklízet?! Od čeho jsou schránky? U nás se tedy občas nějaká ta výlepka také objeví, ale naštěstí žijeme v klidné čvrti, která není pro inzeráty příliš lukrativní. Ještě, že tak!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano a tomu kdo je na letáku uveden bych posla výzvu k odstranění.
Kdžy to udělá každý z paneláku, tak alespoň bude inzerent přiotráven.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání