delabrutale

Berete jako vandalství vylepování „letáků“ na vchodové dveře (do panelových domů)?

Nejlepší odpověď
anonym

V určitém smyslu to vandalství je. V našem paneláku jsme udělali nové vstupní dveře vč. nátěrů atd. Hned následující den nějaký debil si tam izolepou nalepil nějaký svůj inzerát. Inzerát šel okamžitě dolů, ale i s novým nátěrem, přichyceným k lepidlu izolepy. Je to poškozování cizí věci, jenže nepostihnutelné! Pracky bych mu urazil!

Další odpovědi
Vojtěch

Pokud jsou nalepeny tak, že je nejde odstranit bez poškození dveří, tak bych to tak bral. Pokud je lze odstranit bez poškození, tak ne.

vlkadam10

pokud na tvoje tak ne, pokud na jiné tak ne ale není to vhodné.

Rocker

Záleží na tom,co je to za letáky,můžou to být třeba informce bytového družstva.Ale mě osobně nejvíc rozčilujou pozvánky na různé taneční akce,které jsou všude v metru a MHD.

Damiana

Polonalepené, místy poletující, graficky roztříštěné papírky co hyzdí jakoukoli zeď mi šíleně vadí. Přijde mi to stejné ohavné jako čmárání po stěně. Kdo to má pořád uklízet?! Od čeho jsou schránky? U nás se tedy občas nějaká ta výlepka také objeví, ale naštěstí žijeme v klidné čvrti, která není pro inzeráty příliš lukrativní. Ještě, že tak!

venkovan

Ano a tomu kdo je na letáku uveden bych posla výzvu k odstranění.
Kdžy to udělá každý z paneláku, tak alespoň bude inzerent přiotráven.