mikik

AVG konec licence?

Dobrý den.Před rokem mě byl preinstalován počítač z Windows 7 na Windows XP,z důvodu že to je lepší (já nevím).Teď se mě na počítači objevuje upozornění,že mě končí licence AVG a mám si zakoupit novou.Nevím co se stane ,až mě licence za 20 dní skončí.Co se stane s počítačem a jde si něco stáhnout z netu zdarma?A popř­.kde?Můžete me někdo napsat postup a odkaz na nějaký stránky ?Za odpověď předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Já mám vynikající zkušenost s „místním“ uživatelem Badisko, ten ti určitě pomůže vyřešit tvůj problém.
Počkej až se objeví, nikdy nebývá pryč dlouho! 🙂

Další odpovědi
Bedy

Windows XP je lepší akorát pro opravdu staré počítače, co Windows 7 nezvládají.
Po skončení 20denní licence se antivir přestane aktualizovat, přestane fungovat rezidentní ochrana. Doporučuju to AVG odinstalovat a buď si nainstalovat AVG Free, které je zdarma (od placeného se zas tolik neliší, pro domácí uživatele je to ideální volba) anebo si nainstalujte Microsoft Security Essentials, který je taky zdarma, je hlavně jednoduchý a opravdu moc nezatěžuje počítač na rozdíl od AVG.
Zdarma jej stáhnete přímo ze stránek Microsoftu http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download

badisko

Kdyz licence skonci tak proste Avg nebude fachcit …souhlasim s uzivatelem Bedy microsoft security je ta prava volba .. jenom jsem se behem par dni setkal s tim ze AVG nesel odinstalovat takze kdyby nesel… tak pouzij budto nekterou z techto rad ..http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odinstalace-avg nebo jeste jedna… stahni si AVG prinstaluj pak se ti v pridat a odebrat programy ukaze …;D

huxa

Hlavně lajci to považují za pohromu, zažil jsem tátu před 5–10 lety, kdy vyváděl, jak kdyby každou chvílí mohl PC vybouchnout, neboť nemá antivir. Řeknu to takhle-stane se to, že bude furt házet hlášky a přestane PC „chránit“, jestli nechceš platit, odinstaluj ho a nainstaluj jinou variantu-třeba microsoft security essentials, free avast, nebo jinou free variantu. Jinak PC nebude chráněný a je větší pravděpodobnost, že něco chytneš, něco, jako bys nepoužíval kondom-také hrozí, že něco chytneš, ale riziko je menší, ovšem jestliže nejsi blbí, viry nevyhledáváš, je i bez antiviru šance strašně minimální (toto platí i v sex. životě :) ).

Jestliže máš slabý PC, win XP je vážně lepší volba, hlavně na těch vykopávkách, kam se ještě Win XP dávaly.