LukasP

Automatický náhledový obrázek ve wordpressu

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda neznáte nějaký plugin, co by uměl každé rubrice automaticky přidělit náhledový obrázek, který bych někde k rubrikám přiřadil. Nebaví mě u každého příspěvku (když jich jsou desítky a desítky) pořád vybírat ten stejnej obrázek :)
Za rady díky.

Odpovědi
anonym

Vlastní plugin vytvořený pomocí WP API není těžký. Toto by trvalo tak cca 5 – 10 minut. Tak že myslím že neexistuje, jelikož každý ten kdo to chtěl tak si ten plugin udělal sám.