ondra07

Auditování ve Windows.

Ahojte, mám opět blbý dotaz, přiznám se, že to mám do školy.
Ale potřebuji vědět, stručně a jasně, co znamená auditování ve Windows nebo prostě něco o tom napsat.
Vím něco málo, že to umožňuje přístup ke složkám apod..

Ale mohl by mi tu nějaký IŤák napsat něco víc o tom?
K čemu to slouží, co můžu auditovat a jak? (kromě vlastností u dané složky)

Předem děkuji.

Odpovědi
Jeden.Zivot

Ahoj,
auditování je automatická činnost, kdy systém sám zaznamenává klíčové události. Jde např. o přihlášení a odhlášení uživatele, instalace nových součástí systému, start a běh klíčových systémových aplikací…

JZ