aplikace na blokování sms

Zdravím,
nevíte, existuje nějaká aplikace pro starší Lumie (WP 7), jež dokáže zablokovat příchozí sms a hovory od konkrétního telefonního čísla?

Dále zda existuje pro tyto telefony aplikace, která zablokuje příchozí sms, ale poslané z internetu?

Děkuju.

Odpovědi:

Zlatý

WP7 je zoufale zaostalý proti Androidu nebo novějším verzím, nedostatečné API WP7 to prostě neumožňuje.
Doplňuji:
existuje pouze trik jak toho dosahnout a tim je vyzvaneci ton "Ticho" ktery vlastne nezvoni, jeho prirazenim urcitym kontaktum od nich mate klid ale pouze pokud jde o zvukove projevy WP7 "hloupofonu", zcela blokovat jej nelze. Vtipne na tom je ze WP7 vlastne ani jednoduse neumoznuje doplnovani novych vyzvaneni, takze i s tim budete mit trochu problem (musite pres software Zune)

Pokročilý

bóže :D co to tu bliješ za kraviny? :D já mám nokia lumia 520 a tam mám blokování SMS a hovorů normálně v systému :) android bych už v životě nechtěl :D stačil mi sony xperia typo :D hele zkus se pořádně kouknout do toho nastavení :) někde to tam musíš mít nebo si to nějako doinstaluj z marketplace :) určitě apka bude :)

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

neco takoveho jako blokovani SMS prichozich z internetu uz neumi ani novejsi verze WP, na to uz budete potrebovat nejaky skutecne chytry telefon na kterem rozjedete tuto aplikaci ktera to umi https://play.google.com/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.