LEONEK

Android Samsung galaxy gt 5570

Samsung galaxy mini GT 5570 kluk by si chtěl stáhnout hry a nevíme jak na to co vlastně potřebuje mít v telefonu za aplikaci,aby se mu hra spustila a kde takové hry hledat? děkuji moc za radu Leo

Odpovědi
dj.david1234

Zdravím,
Nejlépe v PC si stáhněte nějakou hru (asi nejlépe z uloz.to) ve formátu .apk
Po stažení do PC připojte mobil k PC (třeba USB kabelem)
Přetáhněte hru (.apk) do mobilu. (je jedno kam)
Poté by bylo dobré zjistit, zda má v mobilu složku (aplikaci): ,,Moje soubory´´
Pokuď ano, máte vyhráno – najděte v tomto programu vaší hru (.apk) instalaci spustíte stisknutím. Po nainstalování lze hrát (pokuď procesor bude stíhat) 🙂

V případě, že ,,Moje soubory´´ nenajdete stáhněte si z Google Play nějaký manager. Nejlépe ASTRO – mám vyzkoušeno. V něm si to lehce najdete 🙂

Hodně štěstí a příjemnou zábavu 🙂