Grim Reaper

Ako získať štipendium na univerzite v USA?

Ahoj. Ako dostať štipendium na americkej univerzite? Mám na to ešte dosť času, pokaiľ sa tam ide na vysokú rovnako ako u nás, mám na to 4–5 rokov. Ďakujem pekne predom.

Nejlepší odpověď
Lucijej

To je „jednoduché“. Pro začátek si nastuduj webové stránky vybrané školy, a pak kontaktuj studijní oddělení. Ale co vím, tak o přidělení stipendia se rozhoduje, až když úspěšně složíš přijímačky, ale určitě ti studijní poradkyně řekne dopředu, jak to probíhá, jaké všechny podmínky musíš splňovat apod.