Zlatý

Ako zabrániť zdvojeným príspevkom?

Všimla som si, že občas sa tu objavia zdvojené príspevky. Určite sa tak stáva nechtiac.
Ako tomu zabrániť?
Moja verzia: Môže sa to stať nastavením rýchlosti klikania (dvojdotyk). Spomalením opakovania kliknutia (v nastavení myši), by sa v prípade pomalej práci ´klikacieho´prsta, by sa tomu mohlo zabrániť.
Máte iné spôsoby?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To musí admin.

Když odpovídáš na otázku, tak tam je jasný pravidlo, že nemůžeš vložit víc jak jeden příspěvek, proto tam taky k žádnýmu doublevkládání nedochází. Dřív se tohole stávalo i u vkládání otázek, tak sem mu napsal, aby tam dal nějakou pojistku, že člověk nesmí položit dvě otázky zasebou během příliš krátký chvíle. Přidal tam onu tmavou obrazovku "Váš požadavek se vyřizuje..". To samý by stačilo přidat i do pošty a do diskuze. Adminovi už jsem to samozřejmě psal, má to zaznamenáno pod názvem "bolakův požadavek č.46" a prý se tomu bude jednoho dne věnovat.

Zatím si prostě budete muset dávat majzla a klikat na všechno jenom jednou. Mě to tam sice taky občas skočí 4x, ale já mám vadnej kontakt v myši a nic s tím nemůžu, jedině že bych investoval 80 Kč a koupil si novou myš, ale za to mně nikdo z vás nestojí. Mě osobně to nijak neobtěžuje. Pokud vám ode mě choděj zprávy do pošty třeba šestkrát, to je čistě váš problém. :)

Další odpovědi:

Zlatý

Všimla jsem si toho pouze u diskuze, tam se příspěvek načítá tak pomalu, že máš kolikrát pocit, žes nedostatečně klikla a klikneš ještě jednou. V hlavním menu ne, tam tě to upozorní, že bylo již...

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Stáva so to nielen v diskusii, ale aj v pošte. určite to je odosielateľovi nepríjemné.
Akoby nestačilo raz zabiť, treba ešte aj doraziť... myslím kliniec :)

Zlatý

Sůwa

Bolaku, ty lakoto, to tě přece musí štvát, že máš vadnej kontakt. Chudinka myška...

Zlatý

led

Nestáva sa to len Bolakovej myške...
PS.
Asi ju ťahal za chvostík, tak sa nahnevala :).
Čo keby sme vyhlásili akciu "zachráňme myšku"?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.