rudolf.th

Ako viem ročné predplatné Gmailovej schránky predplatiť pomocou paysafecardu?

Keďže mám Gmailovú schránku už skoro plnú, chcel by som prejsť na jeho platenú verziu. Ročné predplatné na Slovensku činí 19,99 eur. Keďže paysafecard by som potreboval len na tento účel (platil by som len pravidelne každoročné predplatné pre Gmail), chcem to riešiť čo najjednoduchšie a bez toho, aby som musel môj terajší osobný účet prepojiť s paysafecardom, resp. bez zadávania mojich bankových údajov. Mojou otázkou je:
Ktorým spôsobom viem predplatné zaplatiť? Dá sa aj pomocou predplatených kódov paysafecard, alebo musím si založiť účet paysafecard? Ak je to možné pomocou predplatených kódov, tak je možné tých 19,99 eur zplatiť pomocou dvoch 10 eurových kódov – kupónov, alebo sa to dá len pomocou jedného a musím použiť k tomu 25 eurový kupón?

Je tu niekto kto pužíva platenú verziu Gmailu na Slovensku a predplatné riešil pomocou paysafecardu a vedel by mi poradiť?

Odpovědi
Lgee

Nedělej to, velké korporace jsou zlo

led

Lacnejšie vás vyjde presunutie zbytočnej pošty do koša s následnou likvidáciou. To, čo nevyhnutne potrebujete (zjavne sú to hlavne texty) si vytlačte do *.pdf (odkazy ostávajú zachované a nepotrebné, alebo zálohované odstráňte.
Pokiaľ chcete zachovať celú poštu, použite formu zálohovania pošty na záložné médium (CD,DVD,externý disk) a máte opäť niekoľko rokov pokoj.

Kazatel

Zaplať to kartou a máš pokoj.

13fear

PSC nejde v Google uplatnit. Seznam služeb najdeš na https://www.herni-kupony.cz/kde-lze-pouzit-paysafecard/ a najdeš tam taky Skrill a Neteller mimo jiné. Pokud chceš hooodně moc platit přes paysafecard, pak si ho kup, uplatni v Netelleru, nech si vydat prepaid kartu a pomocí ní zaplať v Gmailu. Složité, ale funkční. :)

Zdroj: https://www.herni-kupony.cz/co-je-neteller-a-jak-ho-dobit-pomoci-paysafecard/