Ako pustiť Aliens vs. predator na Win 7 x64 - poradí niekto?

Ahojte,
má niekto skúsenosti s AvP na Windows 7 64bit? Ide o to - nižšie link na video - že keď hru spustím, menu a všetky "podmenu" vybehnú v pohode. Keď spustím konkrétny (akýkoľvek) level, tento sa natiahne, ale po stisku ľubovoľnej klávesy skrátka nejde obraz - zvuk funguje a zrejme aj ovládanie (aspoň pokiaľ môžem posúdiť zo zvukov)...

mám: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144) // notebook HP ProBook 4525s; Processor: AMD Phenom(tm) II P650 Dual-Core Processor (2 CPUs), ~2.6GHz
DirectX Version: DirectX 11
Card name: ATI Mobility Radeon HD 5400 Series

Myslím, že teda pokiaľ ide zvuk, ale obraz nie (vidieť maximálne "bielu svetelnú guľu" tam, kde je v hre zrejme svetlo - niekedy pri mojom pohybe sa hýbe, niekedy, ako vo videu, vôbec), je problém v grafike - ono tento NB nebol kupovaný ako herný, takže nejaké extra veľké požiadavky na grafiku neboli, ale aj tak... :-)

Mýlim sa, alebo je to naozaj len v grafike?

Ďakujem

Link na video (netuším, prečo hru bralo iba na 1/4, beží normálne na full screen) - http://youtu.be/… (zvuky som pri nahrávaní videa zámerne vypla, v kuchyni bežal mlynček na mäso :-D )

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.