paldopice

Ako by som mala odnaučiť moju mačičku od obhrýzania pazúrikov???

Sadne si ako človek. Chytí si jednu labku priloží si ju k papuľke a začňe hryzať, ale tak veľmi až zrazu počujeme aj také čudesné zvuky, ktoré sú priam na počutie až desivé.

Odpovědi
mosoj

Ježíš, vždyť to je její přirozená očista spolu s olizováním srsti. To je jako by jsi chtěla někomu zakazovat aby si nemyl nohy a neprováděl pedikůru!!

Také by jsi ji měla dopřát aby měla možnost baštit trávu pro zbavení se bezoárů.

Lurius

Ukaž jí jak blbě to vypadá, až tě uvidí tak s tím třeba přestane :)

anonym

Opepři jí ty ruce.

zjentek

A cokdybyste jí na to dopřáli trocha klidu, co? Určitě k tomu má nějakej důvod.
Všechno má svůj důvod. I nick bez diakritiky má důvod.