alsa

Ahojte, mam kyvnout na nabidku prace financniho poradce u SMS financni poradenstvi a.s. ? Jsem na materske druhym rokem.

Ahojte, mam kyvnout na nabidku prace financniho poradce u SMS financni poradenstvi a.s. ? Jsem na materske druhym rokem. Vzdelani ekonomka SŠ. Alsa.
Doplňuji:
Ahojte, mam kyvnout na nabidku prace financniho poradce u SMS financni poradenstvi a.s. ? Jsem na materske druhym rokem. Vzdelani ekonomka SŠ. Alsa.

Odpovědi
Elk

Tak to je hezké…
Mám kývnout…?
Ale za jakých podmínek?
Normálně bych si vzal papír, rozdělil ho na dvě poloviny čárou a na jednu napsal klady, na druhou zápory.
Takhle z fleku tady na odpovědích nemůže nikdo dát stoprocentní radu, to chce vědět, jestli mi to půjde. Jestli ano, nebo ne. Jestli to za to stojí a mám na to, nebo ne.
Můžu jenom říct, že každá životní zkušenost, byť momentálně negativní, (časem se ukáže jako pozitivní ), není k zahození, ale výsledek je skutečně už jenom na Tobě!!!
Tudíž, rozhodni se a držím palce!

Itter

Já bych do toho nešel. Je to jedna z firem co těží z vysoké „úmrtnosti“ jejich zaměstnanců/agentů.

http://podvod­nefirmy.cz/sms-financni-poradenstvi/

http://forum.me­sec.cz/index.php?to­pic=4081.0

http://www.om­lazeni.cz/sms-financni-poradenstvi-67-54811-0.html

anonym

A víš, co za prací finančního poradce hledat? Je to pojišťovnictví, stavební spoření, případně půjčky a úvěry. Pokud se na to cítíš, tak proč ne. Nejdříve si ale zjisti podmínky pracovní a hlavně finanční.

e-rvin

Ahoj, no určitě. Vůbec bych neváhal a s tvým vzděláním… Práce v terénu je zajimavá a pokud se nebojíš komunikovat s lidmi bude se ti v teto spolecnosti darit. Ervin.

jarys

SMSka ma nejvyšší provize na trhu financí. Jako jejich zamestnanec mám pozitivni zkuéenosti. Nikdy nebyl problem s vyplácenim provizí a samozřejm nejsi bez dozoru. Máš nad sebou manažéra. Samozřejmě hodně lidí na diskuzních stránkách tě bude zrazovat. Pokud budeš k této práci přistupovat zodpovědně budeš uspěšná. Opačně tě manažer vyexpeduje. Je to solidní společnost a eliminuje problémy. Osina

Roiy

No jak už psali jiní, myslím, že je důležité vědět, jestli se na tuto práci cítíte. Kterou společnost si pak vyberete je na Vás, může Vám sednout jiná a druhá zase ne. Já osobně bych se SMSky nebál. To že o ní najdete i špatné komentáře, jen svědčí o tom, že funguje jak má.

v.sara

Ahoj. Jsem jejich klientka. Poradce mě vyhledal na internetu. Malinko jsem se zajímala o pojištění a asi to mají sledované. Udělal mi životní pojištění. Na tom snad se nedá nic zkazit. Hlavně tam mám tři stovky denně když budu nemocná. To mě sociálka nedá. Tak doporučuji. Sara

e-rvin

Tak po nejakem case…, sla jste do toho? Uz mate zasebou skoleni? Uz pracujete v teremu? Je tady par odpovedi, co by vas mohli odradit, proto se ptam na zkusenosti. E.