Lamička

Ahoj mám problém.. Na pc jsem admin ale počítač chce stále vyšší oprávnění !

Ahoj chtěl jsem sloučit složky nebo co to bylo nebo to bylo něco s opírováním .. no každpoádně jsem na svém pc admin a počítač požaduje vyšší oprávnění ! Můžete mi říct co to má znamenat ??:D a jak to napravit moc díky :D
Doplňuji:
No :D a to je ONO !!! JÁ JSEM ADMIN ! A POČÍTAČ POŽADUJE VYŠŠÍ OPRÁVNĚNÍ POŘÁD HÁŽE ERROR !! A PŘI TOM JSEM ADMIN !! PROTO POTŘEBUJI PORADIT !

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie je vyššie oprávnenie ako admin.
Potom už len GVKB.

Další odpovědi
anonym

občas mi to dělá taky, tak to zkopčím jinam než jsem zamýšlel a pak přešoupnu tam, kam jsem chtěl. Nevím proč to dělá.
Doplňuji:
Pokud je ještě vyšší oprávnění tak souhlas s arygnocem, zbývá GVKB

terry

To máš blbý. Co nějaký kamarád IT?

Michal Kole

To je v pořádku. Windows 7 a Vista se takto nativně chovají. Je to taková brzda vůči virům.