sup

Ahoj, kdo bude tak hodný a pošle mě tel. čísla realitních makléřů. Nebo poradí, kde je najdu. Díky

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych je nehledala, jejich práce je drahá a bez kousku odpovědnosti. Nemovitost zvládne člověk koupit a prodat i sám. Stačí inzerovat na internetu. Smlouvu Vám napíše notář za cca 5000kč, provede za to i úschovu peněz. A člověk se nemusí bát, že o ně přijde. Realitky mají jednak špatně napsané smlouvy, a peníze které k nim uschováte už nikdy nemusíte vidět. Notář je ze zákona pojištěn, realitky ne. Jinak jejich čísel, je plný internet.

Další odpovědi
hanulka11

zde se podívej vybírej a najdeš
http://www.go­ogle.cz/search?q=re­alitn%C3%AD+ma­kl%C3%A9%C5%99i&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a