Martas

Adobe Reader-8

Chtěla bych vědět k čemu se používá tento program a zda se dají upravovat i fotky.Díky

Nejlepší odpověď
rynek878

Aplikace Adobe Reader (dříve Acrobat Reader) je dnes základní součástí každého počítače, především díky masovému rozšíření speciálního formátu eletronických dokumentů ? PDF (Portable Document Formát). Volně dostupná verze Adobe Readeru umožňuje tyto soubory pouze prohlížet – pro editaci a tvorbu nových dokumentů je zapotřebí placená verze (alternativou může být kancelářský balík OpenOffice.org, který dokáže klasické dokumenty do formátu PDF převádět). Aplikace Adobe Reader umožňuje rychlé vyhledávání v textu, zabezpečení pomocí digitálního podpisu, tisk, zobrazení 3D náhledu a mnoho dalšího.
pro foto tedy ne!!!

Další odpovědi
NickD

Na úpravu fotofrafií je Adobe Photoshop.Adobe Reader je textový i když se do něj dají vkládat fotky,ale rozhodně ne upravovat.
Přesný popis Adobe readeru popsal Rynek878