TJ

acer aspire v5

plánujem ísť do tohto počítača, s tým, že bude určený na office, internet, videá, skrátka neočakávam, že by sa na ňom mal hrať nový Battlefield… Čo je teda najviac vyhovujúce: vezria s Pentium B987, Celeron 887, Celeron 1007U alebo rovno i3? Resp. je vôbec potrebné mať tam i3?

Odpovědi
cochee

Samozřejmě i3, nadbytečný výkon se zdá nadbytečný nyní, ale v budoucnu tak tomu být nemusí ;) vše je otázkou kompromisu mezi výkonem a cenou.