Ucetni

Máte někdo zkušenosti s půjčko/úvěrem Acema? Nebo nějaké rady?

Acema půjčka/uvěr zkušenosti rada cokoliv

Zdravím,

máte někdo zkušenosti se společnosti Acema, pri půjčce 1 000 000 kč na 20 let, 5% poplatek fixace 1,2 a 3 roky (dle domluvy) tu fixaci bych prosil trochu lepe objasnit nejsem si jisty jestli se nemuze stat, zda po tech cca 3 letech se urok nevysvihne do obrovskych vysin. Urok 18,9% p.a.

Co si myslite o takove nabidce, je to fer neni to uplna lichva, ze clovek neco preplati s tim pocitam, ale aby to nebyla uplna zlodejina a navic zda je ta firma Acema solidni nebo ne za kazdou radu budu vdecnet.

Diky.

Odpovědi
anonym

zkuste ještě zonky.cz , tam velmi pravděpodobně dostanete výrazně lepší nabídku.

Zatímco acema nabízí úrok ~6% p.a. , zonky začíná na ~3% …

Dochy

Mám v tom trochy hokej. Jaký je poplatek a jaký úrok?
Pokud máš fixaci na 3 roky tak ano, může se stát že za 3 roky budeš mít 20% úrok, pokud se situace na trhu tímto směrem posune. Proti takovému zvýšení stojí právě situace na trhu, resp. aktuální konkurenční prostředí. Obvykle se banka nechce zbavit spolehlivého dlužníka, protože ten platí a je výhled že ještě dlouho platit bude. pokud to přeženou s úroky, mohl by refinancovat k jiné společnosti a pak z něj původní věřitel už nic nevytáhne. Určitě si prostuduj podmínky úvěru.

Belen

Od Acemy jsem měl vzatý úvěr na 8 let, řešil jsem tím rozdělení majetku a lepší východisko pro mě nebylo než to řešit takto. Ale výhoda je to, že i oni posoudí, zda u nich člověk bude schopný splácet a nedají to jen tak někomu, protože mají taky napsaný svoje předpisy v kterých se drží.

Eduardo

Podmínky to chce prostudovat jako všude jinde, tady stejnak o to splnit hlavní podmínku celý půjčky jinak ani nedojde k jejímu plnění a to mít něco k zástavě, na který to celý je postavený. Já mám barák o dostatečný hodnotě, takže vzít si tu peníze pro mě nebyl problém a ani úrokově mi to nepřišlo přehnaný, na to že je to nebankovka.

Vlando

V tomhle byli zas podle mě dost ochotný, cokoliv mi nebylo v podmínkách jasný, tak mi polopaticky vysvětlili. Mně totiž přijde, že podmínky jsou vždycky psaný v jinym jazyce, kterýmu nerozumím, ani kdybych se sebevíc snažil. 😁 Beru to s humorem, ale mám to tak většinou u všeho.