df

Nechali jste někdy schválně minci v automatu nebo košíku?

Já jsem si dnes koupil kávu v automatu v čekárně na UANu v Ostravě. Hodil jsem 20 Kč, vypadlo 5 Kč a mrška nechtěla ven. Zkusil jsem to 2× a potřetí jsem to nezkoušel. Řekl jsem si, že člověk, který si přijde koupit nápoj po mně, najde peníz a vyvolá v něm nějaký pocit. Ale možná ho nenapadne, že peníz není zapomenutý. Že ho tam df nechal pro něho/něj

Odpovědi
Drap

Ne. Proč bych to dělal?

Filip84

V čekárně na UANu je blbý ten mincovník, musíš prstem jakoby za ten peníz, nebo ho z boku podšprtnout. 😅

Nechal jsem, kdysi, uklidit vozík vágusovi, měl v něm Kč 5.00 peníz. Já si nepamatuju už přesně proč, ale myslím, že to byla kumulace toho, že jsem docela spěchal, a on byl slušný a úplně na férovku přišel, že chce peníz na pívo. Samo o sobě by mne to „neodzbrojilo“, ale kumulace toho, že jsem opravdu spěchal, a že byl fair a slušný, způsobila, že jsem mu tu pětikačku, prostě, nechal. 🤷‍♀️

Rokio

Z tvé strany tohle není úmysl, když ti ta pětikačka nešla vyndat ven.

Nikdy jsem nenechal minci v automatu či nákupním vozíku schválně. Bylo by to nerozumné. Šlo by též o plýtvání penězi.

elkon

Ne a v košících ani žádné nejsou. A do nákupních vozíků používám žetony.

Dochy

Většinou pokud tam mince už je, tak ji tam nechám (v automatu, vozíku apod…). Ne vždy. Úmyslně svou obvykle nenechávám.

Filip84

Sultán“: Ale to musíš někdy nechat! 🙄 Když sám pořád ty penízy nacházíš, musíš někdy také nechat peníz, aby si mohl chudý pocestný na Tebe s láskou vzpomenout! 😈🤓

df

Filip84: samozřejmě bych tu minci vytáhl. Bez debat. Ale přišlo mi to jako takový impuls, abych to tam nechal. Samozřejmě, že ten impuls přišel od jednoho uživatele, že🤫

Filip84

df: To je mi naprosto jasné! 😂

Příště musíš dát tu velkou událost, že hodláš v automatu na Kaffee zanechat peníz, dát tady v obecnou známost. Dáš to v obecnou známost několik dnů dopředu, formou otázky, a jako obrázek připojíš mapku, kde bude vyznačeno ono místo, kde se bude nacházet peníz, velikou šipkou! 😎

Rokio I. Kauflandský, pán z a na Znojmě, ochránce posvátného pramene Becherova, opatrovník dvou svatých mešit, sultán arabský, marocký, egyptský, a na Znojmě, vládce věřících a vždy rozmnožitel, si potom bude moci udělat vejlet, aby tam ten peníz nalezl. Pojede vlakem, busem, stopem, nebo ještě nějak jinak (karavanou na velbloudovi) a peníz si vyzvedne! 😎😈

Ještě zvaž vyslání poslů do tý svatý země znojemský, aby tam bubnovali na bubínek a vyřvávali opakovaně okolo, že – tam a tam – se bude – tehdy a tehdy – nacházet v mincovníku automatu na Kaffee peníz. Jako důkaz, že vykonali co měli, přinesou třísku z kostelních vrat ve Znojmě – půhon tkáčetem se to nazývá. 🤓😂

df

Aaaale, on nepřijede pro búra. Tuhle jsem mu nabízel kilčo a jak ohrnoval nos, si představ.

Filip84

df: Jo vlastně … 🙄🤓

Přijede: já mu pošlu katalog protetiky končetin a fotku pistole. Kdyby to nepomohlo, tak kurýrem živou chobotnici! 😈😜😂