Filip84

Myslíte si, že by se měly zrušit diplomový práce? Proč ano, proč ne? 🤓

Za nějakou dobu se co vím píši a tak uvažuji, zda by se měly zachovat či nikoliv. Protože studenti se učí celých pět let, proč by tedy měli být trápeni ještě dalším učením? Nestačí prostě známky normálně v indexu? Takové názory jsem už slyšel.

A rigorosní práce taky. A bakalářské práce. Prostě budeš tři roky chodit do školy, nebo pět let, nebo šest let a dostaneš titul! 🤪🤓 Jenom proto, protože byl slyšen názor! 🤦‍♀️🙄🤪🤓

Nejlepší odpověď
df

Ano! 🤓

Všechno zrušit❗️

Další odpovědi
Africanus

Ano! 🤓

Je to přežitek.

Tonda Káňa

Ne! 😱

Ne, neměly. Stejně tak jako maturity. Je mi tě upřímně líto, už podruhé kopíruješ moji otázku, zřejmě nemáš vlastní fantazii a chceš akorát nahnat body, protože moje otázky mají hvězdičky, zatímco tvoje ne a nikdo na ně neraguje. Zamysli se nad sebou…

Drap

Ne! 😱

Je pravdou , že dnes neni problém získat diplomovou práci. Vytváří ji umělé inteligence, dokonce jsou firmy, které ti ji za určitý peníz vypracují. Pesto jsem proti. Pokud je diplomka orginální, tak její stvoření neni tak snadné, přesto dá člověku mnoho do dalšího života. Proto jsem právě proto, aby zůstaly zachované.

Rokio

Ne! 😱

Skládal jsem maturitní zkoušku a díky jejímu úspěšnému složení jsem abiturient.

Vysokoškoláci by tímpádem také měli mít zkoušku, aby měli akademický titul zaslouženě.

elkon

Špatná anketa, chybí možnost Jiná odpověď, na místo těch debilních keců.

Pepa25

elkon: anketa může mít hloupou otázku, ale pokud ta zní, zda ano (nebo ne), tak tam prostě nic nechybí (ti s „nevím“ by IMHO prostě nemuseli odpovídat, ne?).

Filip84

Pepa: Ti, kteří neví, odpoví: „Který je rozdíl mezi diplomovou prací a slimákem? 🤓“ 🤷‍♀️

Mají tam šest možností, z nich pět blbých. 🤷‍♀️ Uznávám, mohly by být blbější, pokusím se na stupni blbosti na blbou otázku zapracovat! 😎😂

Tonda Káňa

On je debil sám, co jiného čekat…

Filip84

df: Správně! A vysoký školy se taky zruší! Budou z toho byty pro matky samoživitelky a pro ptáky v exekuci! 😎😜🤓🙈

df

🤓