Filip84

Jsou „baron“ a „vévoda“ na zero? 😈

Co do jejich „působení“ na zdejším fóru – ať už z hlediska positivního, nebo negativního.

Podle mne naprosto. Oba mají psychotickou mysl (koho to zajímá, jak to funguje, informací najde dost!), oba tu kušní a otravují❗❗❗ svými „problémy“, svým žitím, atp.; měl-li bych to pojmout „duchovněji“ (z pohledu df), tak „baron“ je větší sviňák, víc to tu, energeticky, „zasírá“, „vévoda“ je větší energetický upír, snaží se více „vyssávat“, přenášet své problémy do okolí, zatahovat ho do toho.

Tak proč se „vévoda“ ráčí obouvat do „barona“? 🙄😈 Jen, jako, když už jsme u toho? 🙄

Nejlepší odpověď
df

"Baron" je horší.

Tenhle to dělá vědomě a to je velký hřích. Budeš na onom světě hodně trpět. Bude tě to dost bolet, panáčku. Děsně moc! A bude pozdě litovat! Věnuj se pozitivní tvořivé činnosti! Bude ta tvá energie využitá bezvadným způsobem.

Další odpovědi
Rokio

"Baron" je horší.

Podle mě jsem horší než jirka f.

Jako troll působím zde intenzivněji, mé otázky se často opakují a značí o rozkladu mojí osobnosti, jsem rasista a někdy se chovám jako hlupák a neznaboh.

Jirka f je menší zlo.

Filip84

Rokio🤪: Tak proč to píšeš, když o tom víš? To tlačítko „ODESLAT“ za Tebe, přeci, nikdo nemačká! 🙄