Lgee

Jaké je v populaci zastoupení lidí, kteří věří, že je Země plochá?

Odpovědi
Ametyst

V poslední době se vyskytl i názor, že je Země hranatá. 🙂

EKSOT123

Maximálně jeden z milionu, spíš ještě o dost míň. Ale o dost víc to ze zábavy předstírá.

Drap

Nebyla zpracována žádná solidní zpráva.

cappuccino

Rozesli dotaznik.

elkon

Možná se jich pár najde mezi nevzdělanci.

Rokio

Tolik jich není. Myslí si to hlavně hloupí lidé a lidé bez slušného vzdělání.

Pepa25

Za normálních okolnosstí naprosto zanedbatelná (na úrovni promile), ale v dnešní době je díky internetu populární kdejaká blbost. Pomáhá tomu, že lidé náchylní konspiracím poměrně ochotně přebírají další a další teorie a v rámci jejich komunity se pak šíří.

zjentek

A jaká by (podle tebe) asi měla být.. 🤦‍♂️

paul1

Je to různé, tady je něco o tom:

Problém je, když se takoví lidé dostanou do různých funkcí s možností ovlivňovat, či rozhodovat o osudu druhých.