Rokio

Co si myslíte o tomhle vrahovi z krimi článku?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-otevrel-dvere-u-auta-a-pobodal-mladeho-ridice-policie-utocnika-obvinila-z-pokusu-o-vrazdu-40472279#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart
zdroj: novinky.cz
zdroj obrázku: zoom.iprima.cz

Při smyslech bych se vraždy ani pokusu o vraždu nedopustil. Jsem možná zloděj a obtěžovatel, ale ne vrah.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím si o něm nic a ani mě to v podstatě nezajímá. Neni prací nikoho z nás něco si o tom myslet. Od toho tady máme policii, soudce a státní zástupce. Každý z nás si tady myslí, že dáváš zbytečné otázky. Všichni z nás jsou gramotní a umí si krimi články najít a přečíst každý sám. Ať si budeme myslet cokoli, nic to neznamená a ničemu to nepomůže.. Ty, pokud si v takových věcech libuješ, tak si je čti sám a neotravuj prosím ostatní.

Další odpovědi
elkon

Nic, tvé pochybné chutě mě nezajímají.