df

Cítíte v poslední době ztrátu energie?

Pokud ano, čím si to vysvětlujete?

Nejlepší odpověď
da ny

NE.
Mám jí dostatek i na rozdávání (dobíjení druhých).
Mám ověřený, nevyčerpatelný zdroj energie 😉
+Odpočinek a spánek to jistí.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Ne, naopak jí mám více než kdy jindy, ale pokud ztrátu cítíš ty, tak doporučuji si dát na nějaký čas pauzu od webu Odpovědi.cz.

Drap

Ne, jsem na tom stejně.

Filip84

Co je to v poslední době? 😅 Pár dnů víc jím (s ohledem na teplotní podmínky: žeru, jako v zimě) a víc spím, takže může být, jako, u mne se to tak projeví: prostě víc sežeru a víc spím.

aliendrone

V horizontu posledních cca 30 let registruji energetické úbytky. NJN, už to prostě NENÍ, co kdysi. Důsledek platnosti zákonů termodynamiky.
Pokud jde o roční cyklické změny (tzv. „jarní únava“), tak ta se u mě dostavuje zpravidla koncem února. S nárůstem světelnosti (prodloužením dne/zkrácením noci) v druhé polovině dubna ale odchází PÁ a nastává OPAČNÝ efekt. ☺

Rokio

Ne, naopak mám síly dost. Jsem více výkonný. To bude asi tou mánií.

aliendrone

dá ny>>> Ač se mi to často nestává, tak nyní mě zachvátila bledá závist. Pamatuji doby, kdy jsem i já s nadšením dobíjel jiné. Někdy i do bezvědomí. 😉

Chjo, KDE jsou ty časy. 😑

df

dany: hned jsem zpozorněl a už jsem tě chtěl zpovědět, jako jestli se napojuješ na nějakou nabíječku, či co. A pak napíšeš spánek a odpočinek. Dobře!

df

Filip84: od loňska prý působí z kosmu nějaké abnormální záření

Filip84

df: To je, samozřejmě, možné, ale já se bavím o cca týdnu, před tím nic. To bude něco „lokálnějšího“, třeba na mne něco leze. 😅

Pepa25

df: kosmické záření může být zvětšené, ale to způsobuje častější polární záři. Vliv na lidské zdraví těžko někdo prokáže – bavíme se o proudu částic menších než atomy.

aliendrone

Pepa25>>> Proud částic menších než atomy MÁ vliv na lidské zdraví. ☺

Ale už jsem diky tomuto komentáři pochopil PROČ libtardi nemají obavu z jaderné války. Nejsem ten, který se označuje jako pacifista, ale skromně se řadím mezi ty, kteří „mají všech 5 pohromadě“, než abych s jásáním harašil zbraněmi. 😐

Ale protože mi je jasné, že neuvěříš „dezolátni konspiraci“, DOPORUČUJI ti (a všem dalším libtardům) ověřit si mé tvrzení. A to absorbováním dávky VĚTŠÍ, než 100 Sv (sievert). Tímto způsobem bys mohl odhalit/rozkrýt mojí konspiraci dokonce i k MÉ SPOKOJENOSTI. 😉 😂 😂

Filip84

Pepa: Meteosensitivitu také nijak vědecky nevysvětlíš, vliv fasis měsíce na psychiku člověka, nebo vliv počasí na psychiku. A přesto je, byla a bude.

Tonda Káňa

To on nepochopí, on to jistě bude chápat jako proud od bytostí z jiného vesmíru, nebo jako jinou pošahanost…