Záruka u reklamovaného dílu

Dobrý den,reklamovala jsem u kočáru prasklý díl,vymenili mi ho za nový.Záruka na celý kočár již prošla,vyměněný díl je rok starý a opět praskl,mám ještě nárok reklamovat ho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

To se raději obraťte na www.sos.cz, tam vám kvalifikovaně poradí. Já mám za to,že by se to ještě mělo dát reklamovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že kombinujete dvě záruční doby. Jedna je na nový výrobek, druhá na pozáruční opravu. Jestliže byl kočárek opravovaný v záruční době nového výrobku, tak se záruka prodlužuje jen o dobu opravy. Záruku na opravu nebo na náhradní díl nemáte.

Zlatý

Má zato, že záruka na opravu je 6 měsíců, ale jestli to je na práci nebo na materiál to nevím.

Každopádně zajímavý a praktický dotaz

Zlatý

Oprava může být posuzovaná jako celek, pak je záruka 3 měsíce na práci a 3 měsíce na materiál, a nebo může být rozdělená na dvě části - nákup ND a jeho montáž. Pak by byla záruka 3 měsíce na práci a 24 měsíců na náhradní díl.
Jestli to má být posuzované tak nebo onak, na to neumím odpovědět, to záleží na spoustě věcí.

Bronzový

Ano,záruka se prodlužuje jen o dobu reklamace, kdy byla věc opravována.Pak skončí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.