Proč admin nereaguje, když mu napíšu email, že chci tady zrušit účet? Co ještě dalšího mám udělat?

Už to tady není jako dřív, už mě to nebaví, byly časy, kdy jsem tady bývala denně, ale už není proč.

Odpovědi
Drap

Kup mu silnější brejle

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Admin převážně neodpovídá nikomu. Učet nezruší. Nechoď sem, a účet zůstane. Je to třeba pro vykazování počtu uživatelů pro zákazníky, kteří si zde platí reklamu.

Mravenec

Čekej, on tady přece nemůže být každý měsíc.

A k čemu to bude dobré? Pokud tu nechceš být, prostě se na to vykašli a nepřihlašuj se.

Filip84

Kup mu silnější brejle

Protože adminem těchto stránek je Rokio I. Kauflandský, server je na Smíchovském nádraží (Rokio si tam chodí do „jídelny na nádraží“ pro Schnitzel a nudle), no a Rokio I. Kauflandský je s tou komunikací, poněkud, na štíru.

Tak mu nepiš, nechoď sem a problém vyřešen, harmonie obnovena. Nebo mu to napiš dopisem a pošli na Smíchovské nádraží, neboj, oni už budou vědět, kde má ten server, nebo mu to vrazí, jak půjde do jídelny pro polévku a pívo, jo, žádný problém! 🙄😂😂😂

GM

Čekej, on tady přece nemůže být každý měsíc.

paul1

Čekej, on tady přece nemůže být každý měsíc.

anonym

Filip84 supeeeeer 😁:-D

Filip84

Samba: Však se tu pár dnů rozhlédni, vždyť to je úplná důvoda, jako 🤦‍♀️:

  • Rokio I. Kauflandský, pán ze Znojma, a na Smíchově, jede ty svoje sebevraždy (Kolik to bude stát, když vyskočím z paneláku? Jak nákladná je sebevražda? atp.),
  • Rokio II. Modrý Bonzák Zkurwený, pán z Kundích Pysků, tady píše, že se hodlá zasebevraždit, marci mu tam píše intervenční Liebesbrief, kde jako má zavolat a / nebo zajít, a oni ho tam opečují. Pak nechápe, že nějaká Světlana z Ukrajiny, co tu psala „ya tebya ochim lyubyu – davay dengy, durak!“ všem, nemůže vědět, že se řídí ne/moudrou radou své tety a ženám z Ukrajiny se vyhýbá (on se, tedy, vyhýbá všem ženám i všem lidem, protože na každém mu něco vadí, a pak mu – asi – ještě nezabraly prášky na hlavu, takže taký komplet, čurák, aj s kokotom). Ty, a už to vypadalo, že se konečně zasebevraždil, bo tu pár dnů nebyl, a ono hovno, hovno, slavný soude – máš ráno, tvl, pacienti se vzbudí, teďka jim to v té makovici šrotuje, ty jejich pakoniny, a začne tady kušnit a otravovat. A hned mi, zmrd, zmazal dva otázky, no, však všeho dočasu,
  • Do toho Rokio III. ÚLDR taky nebere prášky na hlavu, co má brát, aby mama nevěděla a není v psychiatrické nemocnici, ačkoli by tam měl být – no tak to je jasné, že jo,
  • No a do toho „jede“ zdejší multitroll, dneska jako WalterBishop, jindy jako Blb národný (to není chyba, skloňuje se podle vzoru „kokot drvený“), jindy jako Blb nábožný, pak jako MUDr. Pizdová z Teplých Řití, to je tady normální.

To nepochopíš, a ani neoceníš, protože – že jo – už podle toho, jak se vyjadřuješ nejsi ani členem Československého klubu autistů, ani nemáš tak vysoce „vyspělé“ kognitivní funkce, abys pochopil ty jemné nuance jejich vysoce komplexního a nadobyčejně složitého myšlení (třeba: ty se vyseřeš a i vytřeš prdel – nebudeš, jsa vysraný, chodit posraný. Ty ano, já rovněž, třeba Mravenec to udělá taky tak nějak a podobně, ale tady tito „lidé stejní, jako my, ale lepší“ nikoli:

  1. bude přemýšlet, jestli se má jít vysrat, nebo nemá, protože se mu v noci zdálo, že při sraní mu ruplo střevo. Tak se dostavila obsese, je třeba najít kompulsi, no a modrý panovník ví si vždy rady sám: napíše sem hodnotný dotaz, něco jako „Když budu kakat, může mi u toho prasknout střevo?“, no a v popisu otázky popíše, jak se mu o tom zdálo. No a nadržený, plný a zaplynovaný čeká, až mu někdo poradí. A ono hovno, hovno slavný soude, po pěti minutách mu napíšou elkoni, že je magor (což vidí každý, krom něho, že jo).
  2. To už nejde vydržet, tak jde na mísu a pustí to. Studený pot, vyklepaný, jak partisan na PV3S, to vytlačí. A honem, honem, se běží podívat, jestli už mu někdo napsal, že mu střevo neprdne. A tam nic, tam jenom od elkoňů, že je magor + mu tam napíšu, že určitě, že si musí koupit Dr.Young´s Ideal Rectal Dilators (https://pleated-jeans.com/2021/02­/16/butt-plug-history/), a že když bude nosit ten úplně největší, že se mu střevo opraví (protože to léčí všecko), a na spaní musí nosit alespoň ten prostřední jako. Ale furt to musí nosit, do školy, doma, pořád!
  3. Tak si to přečte, a teďka, jak se zklidní, že existuje řešení, tak si říká, co že je to za smrad. A teď mu dojde, že jak se vysral, tak se neutřel. No, normální lidé by se šli utřít a umýt, ale tohle jsou abnormální lidé, jo, „stejní, jako my, ale lepší“, tak napíše dotaz, anketu udělá, kdo si vytírá zadnici po sraní hned, a kdo až později. Napíšeš mu tam, že se má jít umýt hned, ale to nejde, protože on si není jistý, a to dá náramnýho myšlení, že jo.

A tak furt dokola, jako, podle tohoto mustru.

Narovinu, já nevím, co z toho je projevem jejich duševního stavu. Tuším, ale nevím. Ty, ale mi je to úplně u prdele, jako. Tohle není ani skupinová therapie, ani nějaká chráněná dílna pro pacoše s hlavou, aby je tu někdo šanoval. Když to nebereš smrtelně vážně, tak je s nimi docela legrace! 😂😂😂

Jo, a „já je trestám dopředu, protože pak už to nemá cenu!“ 😎

Mravenec

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Filip84

Mravenec: Však teď tu bylo, včera nebo předevčírem, jestli jde vysrat nádor, tvl. To tu ještě chybělo, takový „kokot“, aby byl zestaw kompletní, tak jako „čurák aj s kokotom“.

Ale uznej: lidi si platí ty rozličné zážitky. Kde tohle zažiješ, a ještě k tomu zadarmo, jako? 😂😂😂😅

anonym

Drap a k čemu teda ten admin je? Spousty lidí už tady není. On jen maže odpovědi, který jsou mu proti srsti a pak ještě ignoruje hrubosti, což tady taky nebývalo zvykem, už mě to nebaví.