Avatar uživatele
kacka_jelin

Přes který e-shop kromě Zoot.cz si mohu objednat zboží, na prodejně vyzkoušet a koupit si pouze to, co mi sedí?

Aby měla prodejna stejnou možnost jako má Zoot.cz a aby prodejna, na které si oblečení mohu vyzkoušet, byla v Praze prosím :)
Děkuji
(Pokud neznáte daný e-shop, prosím nepište odpovědi typu: Nevím., Bež do normálního obchodu…) Děkuji :)

Zajímavá 0 před 2970 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nějak nerozumím.
Opraveno:
Zboží můžeš vrátit bez důvodu kterémukoliv e-shopu. Jestli možnost vyzkoušení existuje i jinde než u Zootu to bych poradil raději individuální průzkum na netu. I ten Zoot má pár háčků.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Karel Manas

Málo které e-shopy tohle uvadějí, protože je to nevýhodné. Já si pořídil prsten a velikost mi bohužel nesedla, tak jsem ho jednoduše poslal zpět a výměnili mi ho zcela bez problému – bez poštovného. Prsten jsem zakopil na tomhle e-shopu https://www.tren­dhim.cz/info/i­tem/365-dni-na-vraceni-zbozi kde mají detailně napsané jak probíhá výměna či vrácení peněz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petmur

ahoj, mám takovej pocit, že to jde na skrz mall.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SuzanKa

Já nevím, já bych asi volila ten Zoot. Vite ze ma zoot 100 partnerskych prodejen, kde si muzete obleceni vyzkouset bez placeni predem?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek