kacka_jelin

Přes který e-shop kromě Zoot.cz si mohu objednat zboží, na prodejně vyzkoušet a koupit si pouze to, co mi sedí?

Aby měla prodejna stejnou možnost jako má Zoot.cz a aby prodejna, na které si oblečení mohu vyzkoušet, byla v Praze prosím :)
Děkuji
(Pokud neznáte daný e-shop, prosím nepište odpovědi typu: Nevím., Bež do normálního obchodu…) Děkuji :)

Odpovědi
Kepler

Nějak nerozumím.
Opraveno:
Zboží můžeš vrátit bez důvodu kterémukoliv e-shopu. Jestli možnost vyzkoušení existuje i jinde než u Zootu to bych poradil raději individuální průzkum na netu. I ten Zoot má pár háčků.

Karel Manas

Málo které e-shopy tohle uvadějí, protože je to nevýhodné. Já si pořídil prsten a velikost mi bohužel nesedla, tak jsem ho jednoduše poslal zpět a výměnili mi ho zcela bez problému – bez poštovného. Prsten jsem zakopil na tomhle e-shopu https://www.tren­dhim.cz/info/i­tem/365-dni-na-vraceni-zbozi kde mají detailně napsané jak probíhá výměna či vrácení peněz.

petmur

ahoj, mám takovej pocit, že to jde na skrz mall.cz

SuzanKa

Já nevím, já bych asi volila ten Zoot. Vite ze ma zoot 100 partnerskych prodejen, kde si muzete obleceni vyzkouset bez placeni predem?