Máte někdo zkušenosti s pojištěním u chartis europe s.a.? Nabídli mi po tel.pojistění při hospitalizaci následkem úrazu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nesjednávala bych si pojištění po telefonu. Podobné produkty nabízí řada dalších pojišťoven (já ho mám od ČSOB jako součást životní a úrazové pojistky) a především - sepisovala jsem to s jejich zástupcem, který přijel a vše mi podrobně vysvětlil, ukázal v tabulkách - kolik platím, kolik bych dostala atd. A ještě k tomu mám za 15 kč měsíčně úrazovku pro obě děti!
Chartis europe neznám, v životě jsem o nich neslyšela. To taky o něčem svědčí...

Další odpovědi:

Pokročilý

O této pojišťovně jsem ještě neslyšel.
Pokud mám hovořit z vlastní zkušenosti, tak využívám služby finančního poradce. Vše mi sestavil tak abych měl krita ta rizika která potřebuji. Přesně mi vysvětlil proč to a ne ono a na celkovém pojištění celé rodiny jsem ušetřil dost peněz a dokonce mám lepší krytí než jsem měl. Hospitalizaci mám i z důvodu nemoci. Vím, že pokud budu cokoli potřebovat tak mu zavolám a on mi to vyřeší, nikam nemusím jezdit. Nejde jen o pojištění, ale i služby okolo toho, o poplatky, o to jak přesně vím na co jsem a nejsem pojištěn.

Zdroj: www.smsporadce.ic.cz

Máme od Chartis několik pojistek. Nemáme zkušenosti s plněním, ale tyto pojistky jsou velmi výhodné, často ve variantě rodinné a ostatní poj. jim nemůžou konkurovat. Může se zdát, že uzavírání poj. po tel. je podezřelé, ale mají to prostě takto nastavené, ušetří za mraky poj. agentů v terénu, proto jsou tak levní. Navíc, poj. uzavřená po tel. ještě není závazná, přijde vám k podpisu domů. takže za mě : ANO

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.