Rokio

Kolik jste dnes našli peněz, kdy je květen, což je podle mě nejlepší měsíc v roce?

Já 5 Kč. Byl jsem už venku dvakrát, když nepočítam venčení psa. Navštívil jsem Penny, Kaufland, Albert a nádraží.

Jak se dařilo vám?

Přeji vám jinak hodně zdraví, pěkné jaro a hezký víkend!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Díky, Rokio. Tobě taky. Květen není nejlepší měsíc, když si doma přitápíme. Nejlepší je podzim, protože je všechno vyhřáté z léta. Všechno zraje a příroda je barevná.

Další odpovědi
cappuccino

Rokio, ty mas krasny zivot! Ja, kdyz jdu ven, tak penize vetsinou utratim!