Avatar uživatele
Rokio

Kdo mi nahlásil moje čtyři dnešní otázky?

Tyto moje otázky neporušovaly zákony České republiky a nebyly v rozporu s dobrými mravy.

Vsadím se, že to byl jeden uživatel, který je ženského pohlaví a pokročilého věku. Jeho přezdívku psát nebudu.

Platí snad nějaká svoboda slova. Zákony dodržuji a nejsem hulvát, takže si můžu psát, co chci. Můžu se dotazovat a odpovídat na otázky jiných uživatelů, jak se mi zlíbí, pokud tím dodržím principy demokracie.

Svoboda jednoho člověka končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka.

Zajímavá 0 před 1365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Možná někdo, komu se nezdály tvoje černé dotazy moc vhodné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Svoboda slova neznamená, že si můžeš psát co chceš.
Dobré mravy ti nic neříkají? S hulvátstvím nemají tvé dotazy co dělat. Proč to sem pleteš<
Poslední dobou kvalita tvých dotazů prudce klesá.
A demokracie? Také neznamená, že si každý může dělat co chce a kdy chce.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Rokio, vsadím sa (teoreticky), že si stávku prehral, pokiaľ myslíme tú istú osobu.

Pre zaujímavosť, sloboda slova platí, ale než slovo použijete, premýšľajte nad vhodnosťou a spôsobom jeho použitia. Zjavne ste niekomu podráždili nervový systém svojimi ehmmm otázkami.

Ak chcete povedať, povedzte to, alebo mlčte, ale nenaznačujte. Slovo robí chlapa, náznak ukazuje zbabelca. Polovične vyrieknuté slovo je horšie triedneho nepriateľa.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

To chce klid a ledovat přirození. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím, neviděla jsem je.
Ale pravděpodobné se mi zdá, že byly nahlášeny jako
opakované > pořád dokola opakuješ stejné otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

A porušila dotyčná nějaký zákon? Když je nemoc šílených krav, tak se také musí zabíjet nemocné krávy a stejně tak hlásit a likvidovat neetické otázky. Měl bys být lidem vděčný, že ti ukazují cestu, kudy jít dopředu a ne hledat toho, kdo ti vyhodil špatnou věc (otázku). Někdy jsi jak malý chlapec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ElonMusk

Rozhodně souhlasím s nahlášením otázek. Otázky na serveru typu Odpovědi nemají co dělat.

Otázky v ČR nechceme!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Rokio klídek nedej se, změň téma na př. technika souložení a pod. to zde starousedlíci tolerují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Svoboda slova neexistuje, možna někde na marsu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Kelt: Úspěšně jsem v minulosti složil zkoušku dospělosti.

před 1365 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Tím se nechlub, děláš té SŠ ostudu.

před 1365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek