Rokio

Kdo mi nahlásil moje čtyři dnešní otázky?

Tyto moje otázky neporušovaly zákony České republiky a nebyly v rozporu s dobrými mravy.

Vsadím se, že to byl jeden uživatel, který je ženského pohlaví a pokročilého věku. Jeho přezdívku psát nebudu.

Platí snad nějaká svoboda slova. Zákony dodržuji a nejsem hulvát, takže si můžu psát, co chci. Můžu se dotazovat a odpovídat na otázky jiných uživatelů, jak se mi zlíbí, pokud tím dodržím principy demokracie.

Svoboda jednoho člověka končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka.

Nejlepší odpověď
ReHu

Možná někdo, komu se nezdály tvoje černé dotazy moc vhodné.

Další odpovědi
nyjono

Svoboda slova neznamená, že si můžeš psát co chceš.
Dobré mravy ti nic neříkají? S hulvátstvím nemají tvé dotazy co dělat. Proč to sem pleteš<
Poslední dobou kvalita tvých dotazů prudce klesá.
A demokracie? Také neznamená, že si každý může dělat co chce a kdy chce.

led

Rokio, vsadím sa (teoreticky), že si stávku prehral, pokiaľ myslíme tú istú osobu.

Pre zaujímavosť, sloboda slova platí, ale než slovo použijete, premýšľajte nad vhodnosťou a spôsobom jeho použitia. Zjavne ste niekomu podráždili nervový systém svojimi ehmmm otázkami.

Ak chcete povedať, povedzte to, alebo mlčte, ale nenaznačujte. Slovo robí chlapa, náznak ukazuje zbabelca. Polovične vyrieknuté slovo je horšie triedneho nepriateľa.

Alesh

To chce klid a ledovat přirození. 🙂

ivzez

Nevím, neviděla jsem je.
Ale pravděpodobné se mi zdá, že byly nahlášeny jako
opakované > pořád dokola opakuješ stejné otázky.

Kelt

A porušila dotyčná nějaký zákon? Když je nemoc šílených krav, tak se také musí zabíjet nemocné krávy a stejně tak hlásit a likvidovat neetické otázky. Měl bys být lidem vděčný, že ti ukazují cestu, kudy jít dopředu a ne hledat toho, kdo ti vyhodil špatnou věc (otázku). Někdy jsi jak malý chlapec.

ElonMusk

Rozhodně souhlasím s nahlášením otázek. Otázky na serveru typu Odpovědi nemají co dělat.

Otázky v ČR nechceme!

Kryšpín

Rokio klídek nedej se, změň téma na př. technika souložení a pod. to zde starousedlíci tolerují.

Lgee

Svoboda slova neexistuje, možna někde na marsu.

Rokio

Kelt: Úspěšně jsem v minulosti složil zkoušku dospělosti.

ivzez

Tím se nechlub, děláš té SŠ ostudu.