Pavel950710

Jak vytvořit a prodávat merch?

Zdravím, mám takovou myšlenku na prodej nějakých předmětů s aktuálně populárním motivem, je to spojené i s jednou známou osobou – v podstatě takový merch. Takže pár obecných otázek. Jak to udělat co nejjednodušeji, co se týče prodeje z právního hlediska (živnost/společ­nost, …)? Dále co se týče výrobce např. oblečení, jestli stačí takové ty firmy, co vám udělají potisk, nebo sehnat nějakou, která vám ušije oblečení tzv. na míru se vším všudy? A v poslední řadě jak to udělat s přijímáním objednávek (jednoduchý e-shop/vytvoření stránky na zakázku apod.)? Když se rozepíšete nebo cokoliv poradíte, budu rád. Díky

Odpovědi
nyjono

Ve svých dotazech jsi zapomněl na podstatnou záležitost.
Co na to ona známá osoba?
A to na co se ptáš není na odpověď pár větami.
Možná bys to mohl probrat s někým ve tvém okolí, kdo už (úspěšně) podniká.