dust8

Existuje něco jako bluetooth prodlužovač signálu ve styl wifi routeru?

Odpovědi
podger

To, co hledáš se jmenuje WiFi Repeater. Výhodou je cena a jednoduchost instalace, ale zápory jsou nezanedbatelné.
https://wifiho­me.cz/stinne-stanky-wifi-repeateru/
Mnohem lepší řešení je investovat a udělat tu WIFInu pořádně.

cochee

Tvl, to nechceš mít doma 😁

Dochy

podger: Myslím, že hledá něco na BT.

podger

Dochy: Myslim, že by jsi se neměl plést do IT

Dochy

podger: Myslím, že máš vážné problémy v komunikaci. Zkoušels to už někdy řešit se specialistou?

podger

Dochy: Ano. Mám vážné problémy s komunikací. A ano, v běžném životě se stýkám pouze se specialisty. To až banální komunikace na netu mi působí problémy