mrtvyhubar

Co si myslíte o Bitcoine?

Odpovědi
Drap

Že poslední dobou sále ztrácí na hodnotě.

Dvorní šašek

Nestálá, nestabilní měna. Zároveň trend doby.

alik360

Na rychlí malý investování dobrý, ale dlouhodobě bych to asi neviděla.

Pepa25

Bublina praská / je oběť vlastního úspěchu (vyberte si). Každopádně to není (krypto)MĚNA, jak se občas někdo snažil nebo i pořád snaží tvrdit. Je to snadno obchodovatelné vysoce spekulativní aktivum.

postcd

Že většina jeho transakcí je nyní velmi neekologická, energeticky náročná https://coincar­boncap.com/ . Že Bitcoin nezanikne a že se jeho hodnota opět zdvojnásobí během 3 let.