co mám dělat když mi kamarád dluží peníze?

Dobrý den nevím si rady pujčil jsem si v bance pro kamarada 70tisíc a on mi to nechce splacet takže ted kvuli nemu mam problemy prosím vás co mám dělat?Nevím si rady děkuji mockrat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dobrý den! Půjčovat peníze se moc nevyplácí. Ve vašem případě bych radila jediné: buďto kamaráda nějakým způsobem přinutit (ale nevyhrožovat) nebo zavolat policii. Ale pozor! Jestliže policie zjistí od vašeho kamaráda, že jste mu ty peníze půjčil, myslím že spíše řeknou něco Vám a nechají to být. Pravděpodobně Vám řeknou tohle: Neměl jste je půjčovat. Vaše chyba. Řešení tohoto případu bude obtížné. Držím palce!!!

Další odpovědi:

Bronzový

Ale je vidět,že to teda moc ,,kamarád,,není.Jinak se podívej na www.centralniregistrdluzniku.c z/… tam i odborný rady právě pro takový případy.

Pokročilý

Osobně bych doporučoval nějakou vymahačskou agenturu. Sice se budete muset s částí peněz rozloučit, ale lepší s částí než s celkem...

Diskuze k otázce

kobyla

Dobrý den. Ráda Vám pomohu vyřešit Váš problém s kamarádem, který Vám dluží peníze. Vše v souladu se zákonem. vikovajirina@seznam.cz

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 208
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.