dust8

Co kdyby si muž injekčně aplikoval ženské pohlavní hormony progesteron a estrogeny alias estradiol, estriol a estron?

Odpovědi
ElonMusk

Tak mu narostou prsa a poteče mu z nich mléko. A to bez nadsázky – laktace u některých mužů prostě je. Také přijde o svaly a naroste mu pupek.

Nemyslím si, že by si příliš mužů injekčně aplikovalo estrogen, ale řada mužů jej pravidelně přijímá např. v pivu (proto mají štamgasti tzv. pivní břich – způsoben mmj. estrogenem).