Rokio

Bylo by vhodné a žádoucí, kdybych za každý hloupý či trollovací dotaz dal pětikačku do nádoby?

Myslíte si, že by to hodně ovlivnilo můj finanční stav?

A co takhle to vložit místo do kasičky na nějakou sbírku pro veřejně-prospěšný účel?

Jinak jsem se zatím ještě nerozhodl.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, nebylo.

Bylo by žádoucí, abys je – prostě a jednoduše – nepsal.

A jestli toho nejsi schopen, abys sem nechodil. Jednoduché! 😎

Další odpovědi
da ny

Nějaké charitě, psímu útulku atp.
bys poskytl slušnou finanční injekci, kdybys tam
věnoval vždy 5 Kč, za 99% svých, zde položených otázek 😉

Disraeli

Spíš bych to viděl na takovou pětitisícovku pro každého aktivního uživatel zde na webu… Pak si piš těch hloupých, trollovacích dotazů, kolik chceš a ostatní za to budou i rádi. ;) 😆
Myslím, že by tohle hodně ovlivnilo tvůj finanční stav. 🤣 A možná i nakonec smysluplnost tvých otázek. Jak bys viděl, kolik tě to stojí, dlouho bys to asi nevydržel. ;)

cappuccino

Myslim, ze je to vyborny napad!!
Za chvili z tebe bude bohac!!

Filip84

Disraeli: Oni už to, ale, „baroni“ mají zdaněné, to máš:

  • za důležitost: Kč 8,000.00 + Kč 1,680.00 královský pokladně + Kč 800.00 církvi sva­té,
  • za stěžování si: Kč 3,000.00 + Kč 630.00 královský pokladně + Kč 300.00 církvi sva­té,
  • za píčování: Kč 6,000.00 + Kč 1,260.00 královský pokladně + Kč 600.00 církvi sva­té,

a ono se to sčítá, plus se k tomu přidává:

  • za stěžování si, když je u toho důležitý: Kč 11,000.00 + Kč 2,310.00 královský pokladně + Kč 1,100.00 církvi svaté + Kč 550.00 příspěvek na „útulnu pro služebná děvčata“,
  • za důležitost, když u toho píčuje: Kč 14,000.00 + Kč 2,940.00 královský pokladně + Kč 1,400.00 církvi svaté + Kč 700.00 příspěvek na „útulnu pro služebná děvčata“ + Kč 6,000.00 příspěvek na poutníky do svatý země,
  • za stěžování si, když je u toho důležitý, a ještě k tomu píčuje: Kč 17,000.00 + Kč 3,570.00 královský pokladně + Kč 1,700.00 církvi svaté + Kč 850.00 příspěvek na „útulnu pro služebná děvčata“ + Kč 9,000.00 příspěvek na poutníky do svatý země + Kč 90,000.00 příspěvek na výstavbu letnýře v katedrále + Kč 777.00 příspěvek na kněžský hostie a víno mešní.

Nejsou to pokuty, oni to mají jako formu daně! 😎 Je důležitý? Tak se mu to zdaní! Píčuje? Tak se mu to zdaní …

Nepřijde Ti, proti tomu, těch Kč 5,000.00 poněkud málo? K tomu musí, minimálně, 21% odvést královský pokladně, 10% církvi svaté a měli by k tomu mít nějaký „dodatek“, by „hříšník povolil“: příspěvek na cholerový barák, na vdovy a sirotky, na „útulnu pro služebná děvčata“, na poustevnu, etc. etc. etc.! 😈

To mají moc jednoduché, to bys je rozmazlil! 😈

Filip84

To je, jako ta Tvá předchozí otázka: snad, za ty roky a 1,000+1 dotazů ohledně práva, víš, že jestli někdo nosí takovou nebo makovou barvu, nebo spí s medvídkem, psem, kočkou, Mařenou nebo s Toníkem, nemá na posouzení trestnosti skutku a odpovědnosti za něj jakýkoli vliv, že to nemá žádnou právní relevanci.

Jsi si to mohl odpustit, ne? Nejsi debil, kdyby to napsal jyřýk🤪, tak ho pojebu, protože on je debylní yntegrovaný debyl, u něho bych takový lapsus čekal.

Rokio

poznámka: Za hloupou, trollovací, nesmyslnou či jinak nevhodnou otázku položenou na tomto webu.