Avatar uživatele
22aa

Poradíte? Když chci přehrát na BlackBerry video z YU, objeví se, že obsah není dostupný atd. – více v doplnění.

Dobrý den. Jsem u babičky na dovolené a je zajímavé že nebere stará šunka od zyxelu prestige 600 series starý typ blackberry a novější typ s androidem bere.
Prosím nevíte čím to může být? Není nutné přeinstalovat ovladače a chová se opačně že starej křáp beré nové mobily nebo většina tabletu místo aby to starší wifi z roku 2007 brala starší než novější typy?
Můj starý křáp hlásí že obsah není dostupný a že je blokovaný nebo nereaguje ale na upc dnes (vodafone) co mám v u nás doma mostě mi to šlo. A jde na všech zaízeních. I dnes na upc mi wifi na bb 9720 jde.
A malý dodatek Mám zyxel prestige 600 series od o2 a verze asi v1 nebo v2 hledám nějakou možnost soubor k odblokování youtube na blackberry 7 nebo bb 9720 (blackberry 9720)
Internet od o2 je babičky a nechala mě se připojit k wifi i k počítači z důvodu Jirkovy smrti. (Jak strejda Jirka spáchal sebevraždu zapil vínem prášky (léky)
Děkuji. 22aa.
--

Blackberry u youtube když chci přehrát video tak mi to píše obsah není dostupný. Server je blokován nebo nereaguje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1349 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek