Savier

Víno je nejušlechtilejší druh alkoholu který lze pít?

Pili ho již stáří Římané.

Odpovědi
Rokio

Víno se hlavně musí umět pít. Ne ho konzumovat jako pivo či vodu.

Pijí ho hlavně bohatí lidé, pokud nemyslíš krabicové víno.

Filip84

Savier, lidi chlastaj něco s ethanolem od doby, co „neandrtálci“ spadlo jabko di díry v kameni, tam ho zapomněl a ono tam zkvasilo. 😅

Můžeš mít „ušlechtilé“ pívo a můžeš mít pívo, že Ti z něho bude akorát blbě. Můžeš mít „ušlechtilou“ vodku a můžeš mít vodku, že za ten peníz Ti z ní bude ráno tak „kvalitně“ blbě, že bys to ani nečekal, a k tomu Tě bude hlava bolet ještě třetí den – a to se vyplatí, za ten peníz! 🤓😂

A tak to je se vším. Kamarádka koupila víno na pumpě, ani nebylo laciní, stálo dva sta pade, nebo tak něco. A s přítelem ho vypili ve dvojku, takže žádná hrůza. A ráno ji z něho tak „kvalitně“ bolela hlava a bylo jí tak „kvalitně“ blbě od žaludku, že jsme se shodli, že za ty peníze lepší opici, kurwa, nepořídíš! 😎😂 A bylo to víno ve flašce, a za dva sta pade. Sice se šroubovacím špuntem (ona je mladá a mehlo, nemůže pracovat s vývrtkou! 😧😂), ale ve flašce, a za dva sta pade! 😂

To není o tom, jestli je to víno, whiskey, vodka nebo pívo. Opravdu ne! 😅

df

Podle mě ano

zjentek

Saviére a je tohle vlastně otázka? Není tam ten otazník na konci jako by navíc? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Savier

Děkuji. Myslel jsem si to. Alkohol jako alkohol… Akorát u dražšího alkoholu je dražší kocovina.

Filip84

Savier: Když přeplatíš, tak je stejná, akorát dražší! 😅

Heleť, poznáš to na vaření. Když koupíš deset krabičáků (theoreticky), naleješ do sklínky (to musíš, z Tetrabricku se to fakt ochutnat nedá! 😅), tak tak 5 – 6 můžeš rovnou vylít do kanálu, prostě buďto to s vínem nemá nic společného, nebo je to přesířené, nebo tak něco. Z těch zbylých 4–5, počítám, tak 2 budou „pěkný víno“ – za ten peníz. Prostě víno: laciné, sprosté, protože levné, ale víno, z hroznů, nedoslazované, nepřesířené. No jo, no, ale zkus z toho navařit! 😅 Navaříš, co bys nenavařil, ale výsledek je absolutně ve hvězdách, protože to je takový „výběr“ z hroznů, třeba tam máš dohromady hrozny z Hispánie, Moravy, Polska a Itálie, že, prostě, jakou chuť to dá, co já vím, základu gulášový polévky, tak to ví leda tak pánbů! 😅

Když to vypiješ, no, vypiješ … To bys musel ředit vodou, a ta voda by byla dražší, než to víno, ono i když je to opravdu víno, za ty peníze i „pěkné“, tak moc na pití to není 😅, a když si toho pořádně zavdáš, třeba ten Tetrabrick stáhneš celej, tak uvidíš ráno! Hlavně ta „polepšovna“ v hubě! 😅 Si grgneš, vole, a nejraději bys tu nebyl! 😅🤦‍♀️😂