Savier

Pokud si pořídím mládě šimpanze, připraví mě to na výchovu dítěte?

S šimpanzi toho máme hodně společného. Připraví mě výchova šimpanze na dítě?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Savi, mas docela smysl pro humor!! Dokazes si predstavit, co by takovy simpanz udelal z tveho bytu? Kde bys ho choval? Nehlede k tomu, ze opice nemaji sverace!!
Takze NE, simpanz nema s ditetem nic spolecneho!!
Nasla jsem zajimavy clanek:
https://medium­.seznam.cz/cla­nek/veronika-jelinkova-skalpovana-rozdrcene-kosti-bez-oci-nosu-a-rtu-tak-skoncila-zena-napadena-domacim-mazlickem-65583

Další odpovědi
df

Myslím, že by spíš ten šimpanz vychovával tebe.

Emefej

Tobě žádná šimpanzice nedá, mládě si s ní nepořídíš.

Filip84

Ne. 🙄🤦‍♀️

zjentek

Ale copak Savi, máma s tátou se rozhodli teď už pro děťátko?

😄😄😄

Rokio

Určitě ne.

Je to jiný živočišný druh, i když geneticky dost podobný s člověkem.

da ny

Ne
Vůbec se nejedná o „něco společného“…
Jde o pravidelnou povinnost, péči, výchovu, vzájemnou lásku, zájem,
a zodpovědnost (dále dosaď, co ti libo).

Stačí, když si pořídíš psa (ten se musí, oproti jiným, drobnějším,
domácím mazlíkům i pravidelně i venčit, bez ohledu na čas a počasí tvůj stav,
rozpoložení).
Bude to méně nákladné, navzdory povinným poplatkům za něj.
a sbírání kaďousů, do vyfasovaného pytlíku (MÚ) 😛

EKSOT123

Záleží. Ano, zvlášť, pokud jsi čistého srdce a jsi schopný vnímat Boží doteky. Při fundamentalistickém přístupu by se ale také mohlo stát, že by jsi pak z dítěte vychoval šimpanze a cvoka 😉

Savier

df: Tak to by byla pecka! Hned si ho koupím.