StarýPán

nová otázka Jaké nejvyšší množství lesních malin mohu požít najednou? odeslat

přeskočit popis

další

Odpovědi
Drap

Kolik vydržíš. Nebudeš mít žádný zdravotní problém. Maximálně ti to může zrychlit krok.

Filip84

ZER SI CO CHCES CARKA JE TO TVA VEC CARKA NIKOLI NASE STAROST STOP POCITEJ OVSEM S TIM CARKA ZE VSECKY MALINY VENKU BUDOU PROCHCANE VYKRICNIK STOP UZ I UVOZOVKY DOLE BARON UVOZOVKY NAHORE ROKIO TRAINUJE CHCANI NA MALINY V LESE CARKA ABY OPRAVDU NEHROZILO CARKA ZE NEKDE DOJEDES CARKA PUJDES NA MALINY A ONY NEBUDOU POCHCANE VYKRICNIK STOP

Filip84

A KDYZ SEZERES TRI KYBLE POCHCANYCH MALIN A VYDRZIS DO VECERA NEKAKAT CARKA TAK UVIDIS DRUHY DEN ZLATY PRASE VYKRICNIK STOP