jirka F

Máte rádi meruňkové knedlíky?

Já jsem je měl dvakrát a jsou velmi chutné.

Nejlepší odpověď
Rokio

Ne. Nemám v oblibě ovocné knedlíky.

Další odpovědi
Drap

Ano, děláváme je pravidelně.

da ny

Ano, mám je z ovocných nejraději.
Kynuté těsto, s meruňkami, borůvkami, povidly nebo jahodami.
Pořádnou porci „ňahňáníčka“ – tvaroh, cukr, máslo. 😉

Emefej

Sním je, ale švestkové mám raději.

Africanus

Nesnáším je.

elkon

Ano, meruňkové, broskvové, švestkové, ale nejraději jahodové. Ale z tvarohového těs­ta.

Tonda Káňa

Já mám radši špekové 😀

Dochy

Jo… Ale ne z kynutého těsta. Buď tvarohové, nebo odpalované těsto.
(můžu i jiné: borůvky, jahody, švestky.....)
Tip: Nezkoušejte melounové 😉 Z melouna zůstane jen taková hmota bez chuti a zápachu…

Filip84

To nežeru! 🤢

Nikdy jsem neporozuměl konceptu sladkých jídel. Ok, děti to mají rády (a přerostlý děti! 😈). Ale, sorry, to mám mít na oběd hromadu knedlíků plněných nějakým ovocem, ve sladké omáčce a ještě posypané hromadou cukru? A zapíjet to mám čím? Caife Gaelach? Vždyť bych u toho vypil tak čtyři, to je 200 ml whiskey, bych byl najebaný, jak carský officír! 😅 Einspänner Kaffee? To abych si potom dával pozor, abych sral výhradně doma, protože kdyby mne chytlo sraní třeba takto v lese, tak než se vyseru, tak mne doštípají vosy a čmeláci! 😅🤓

Buchtičky s chaudeau si dám, čtyři, šest buchtiček a trochu chaudeau, jako desert, caife Gaelach k tomu. Ne mít mísu buchet, a k tomu „polévkáč“ vanilkovýho krému! 😧🤢😅

Ale proti gustu … 🤷‍♀️

Filip84

jyřýk🤪: Jíš Ty, vůbec, nějaký normální jídlo? Dršťkovou polévku, tlačenku, utopence, jelito, škvarkovou pomazánku, gulášovou polévku, koleno … ? 😅

To je furt, tvl, kakao, kakaový nápoj, meruňkový knedlíky, pudding … 😅😅