dust8

Kdy bude konečně zase v akci káva Nescafé Gold?

Nejlepší odpověď
da ny

Sledujte a čekejte na akce.
https://www.ak­cniceny.cz/ak­ce/nescafe-gold-instantni-kava-200g-vybrane-druhy/
Nemáme křišťálovou kouli a je nám to FUK. Tedy nezajímá nás to.

Další odpovědi
df

Ale vždyť je v akci. V Lidlu za 154,90 Kč. A Tchibo Gold Selection v Albertu za 96,90 Kč. A teď mi zaplatíš, že jsem to vyhledal za tebe.

Drap

Nepiji podobné patoky, takže nevím a je mě to jedno. Piji pořádnou kávu z ověřené pražírny. Sce možná o něco připlatím, ale díky chuti a kvalitě se to vyplatí.

Filip84

Já piju Mocca Fix Gold, vždycky si udělám vejlet do Saska, koupím čtyři Kaffee, zajdu na oběd a jedu domů. 🤷‍♀️ Cena mne neinteressuje, to máš jedno balení mám tak na 3/4 roku, i víc, já to caife Gaelach, nebo Einspänner, až tak často nevařím.

To Nescafe Gold pašovali soudruzi ze západního Berlína, za Honeckera, vyklepaní, jak partisan z vejtřasky … 🤦‍♀️🤪 A Ty řešíš cenu! 🙈