Rokio

Jak mám dokázat, jak se chová takový schizofrenik, když nebere léky, aniž by je vysazoval?

Ty prášky jsem začal brát, i když jsem tu psychózu ještě ani neměl.

Odpovědi
Filip84

Možná, že nejsi: proč to pořád řešíš? 🙄

100+1× jsem Ti tu psal, že když jsi se svým psychiatrem nespokojen, máš si najít jiného. Tečka. Nekušnit, neotravovat❗❗❗

Je to, samozřejmě, možné, že psychotik nejsi: antipsychotika blokují specifická centra mozku, pacient potom myslí, jak myslí. Otázka je, co by bylo, kdybys je nebral. Od toho tu ale nejsem já, nebo kdokoli jiný, ale ani Ty, abychom to posoudili, od toho jsou lékaři. Chápeš to? 🙄 Lékaři. Jestli Ti nevyhovuje ten, kterého máš, změň ho.

Syd

Potíž je, že ten člověk to sám nepozná. Když má mánii, cítí se naopak líp než kdy předtím. Jedině se natáčet na bezpečnostní kameru.

Filip84

Jak dlouho ta antipsychotika užíváš?

Rokio

Filip84: 12 let a něco.

zjentek

Proto tě „přitáhl“ tento web. Je to KARMA! Kdybys nic nezobal, nebyl bys tady 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️