zjentek

Byli jste někdo na uzavření turné (bezplatném koncertě) Madonny na pláži Copacabana v brazilském Riu?

Já jsem nebyl 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
cappuccino

Jedna moje znama (letuska) tam byla, ne ovsem na koncerte Madonny.
Ac je to mlada hezka holka (blondyna), vydrzela na plazi 1,5 hodiny a pak odesla do sveho hoteloveho pokoje. Rikala, ze ti lide na plazi tak predvadeji sva vypracovana tela, ze ji z toho nebylo dobre a radeji zalezla. Jakmile se zvednes a projdes se, ulpivaji na tobe stovky pohledu. Pry to byl hrozny stres a necitila se dobre.
Takze na Copacabanu radeji ne!!!
Leda bys mel, zjentku, figuru Schwarzeneggera a charisma nejake oskarove hvezdy!