Avatar uživatele
hermankarel

Proč zatím nikoho nenapadlo prodávat respirátory s chladivým efektem (máta, mentol)?

Nebo respirátory s vůněmi (vanilka, horská louka atd.)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? janbabka80, rudkaj1996to před 1072 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Z toho by nás za par minut rozbolela hlava. Inhalovat syntetické vůně má daleko ke zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Daidal

Možná, že to napdalo plno lidí, ale nikdo se kt omu neodhodlal. Tebe to taky napdalo a taky jsi je nezačal vyrábět (i když můžeš ;)).
Víš kolik má kdo nápadů… a kolik z nich se jich uskuteční. Někteří lidé se kolikrát bojí, že jim jejich „geniální“ nápad někdo ukradne. Velmi málo pravděpodobné, nápadů a to hodně dobrých i nerealizovaných je nespočet. Důležité je něco dělat a dělat to dobře. Nápad zůstane jen nápadem, když na něm nikdo nepracuje. ;)
Já mám třeba takový „deník nápadů“ a mám tam napsané skutečně stovky nápadů, drobných vynálezů, inovací, reforem systémů, vlastních zjištění a podobně… Podnikatelské nápady, vylepšení věcí/výrobků/slu­žeb, chod některých věcí.. většina z nich jsou jen na papíře. :D Ale podnikám a začal jsem je postupně realizovat, i když zatím jen dva.

Vyrábí se ale nějaké osvěžující spreje na roušky a podobné vonné věci. https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=osv%C4%9B%C5%B­Euj%C3%ADc%C3%AD+res­pir%C3%A1tory

před 1072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání