plebs

Zasluhuje si Daniel Herman a Posselt státní vyznamenání či nikoliv?

Už před časem president poděkoval Posseltovi v Selbu v Bavorsku, tak si to možná zasluhuje.

Odpovědi
Drap

To je věc názoru a pohledu. Podle mě nezasluhují.

Ametyst

To je blbý vtip., ocenit zrádce, kteří pohrdají vlastním národem. Němci jsou pitomý národ, který lidstvu způsobil neuvěřitelné utrpení.

Filip84

To neřeš, to posoudí jiní, povolanější. Ty si hleď zahrádky, píva v hospodě za rohem se štamgasty, hospodskýmu dobře zaplať a dobře se Ti povede! 😎 V opačném případě škoda mladého života, viď? 😈

Co bylo, bylo. Když budeš žít v minulosti a patlat se v nesmyslech, budeš z toho mít zaprděnou hlavu, a pak budeš plivat hovna, budeš stejně pitomý, jako Ametyst! Protože pro pitomého každý pitomý! 🤓👌

plebs

Jeho Výsosti Filip nepohrdej státním vyznamenaním a snahou presidenta jak nejlépe odstranit staré křivdy.